Meedialeht
Vali raport X

ALSO EESTI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 055 külastajat

127 jälgijat

ALSO EESTI OÜ: Ekspordilugu

ALSO EESTI OÜ püüab küll välisturgu, kuid seni on ekspordi osakaal ettevõtte käibest jäänud kasinaks. Eelmisel aastal moodustas see 1,1 protsenti ning kokku müüdi kaupu teistesse riikidesse 687 742 euro eest.

Näpuotsaga müüakse üht-teist Leedu, Läti ja Saksamaa Liitvabariik turule. See on küll parem kui mitte midagi, kuid haljale ekspordioksale jõudmiseni on veel aega. Ehk tuleb järgmine aasta parem!

Võrreldes aasta varasemaga on ettevõtte müük välisriikidesse kenasti kasvanud, kui 2018. aastal eksportis ettevõte kaupu 651 676 euro eest, siis 2019. aastal juba 687 742 euro eest. Tubli töö!

Kõige suurema languse on teinud Šveitsi turg, kus müük kukkus kena 7 219 euro pealt 25 eurole. Mis küll nihu läks?

Võrdlusena võib välja tuua, et kogu sama sektori ettevõtete eksport Taani turule oli 238,95 miljonit eurot, millest ALSO EESTI OÜ eksport moodustas alla 0,00 protsendi. Kui kõigi turgude sama sektori edukaimad ettevõtted on NT BUNKERING AS ja ERICSSON EESTI AS, siis Taani turul teevad selle valdkonna Eesti ettevõtete seas ilma veel ALEXELA BUNKERING OÜ ja FLEXA EESTI AS, mille käive Taani turul oli eelmisel aastal vastavalt 31,11 miljonit ja 24,11 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..