Meedialeht
Vali raport X

AUTOESINDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 025 külastajat

32 jälgijat

AUTOESINDUS OÜ: Ekspordilugu

AUTOESINDUS OÜ püüab küll välisturgu, kuid seni on ekspordi osakaal ettevõtte käibest jäänud kasinaks. Eelmisel aastal moodustas see 2,1 protsenti ning kokku müüdi kaupu teistesse riikidesse 69 536 euro eest.

Näpuotsaga müüakse üht-teist Soome, Läti ja Leedu turule. See on küll parem kui mitte midagi, kuid haljale ekspordioksale jõudmiseni on veel aega. Ehk tuleb järgmine aasta parem!

AUTOESINDUS OÜ jaoks oli eelmine aasta ekspordirindel pigem nukker, sest müük välisriikidesse kukkus kui kivi. Kui 2018. aastal müüdi kaupu Eestist väljapoole veel 101 560 euro eest, siis 2019. aastal vaid 69 536 euro eest.

Kõige suurema languse on teinud Ungari turg, kus müük kukkus kena 28 021 euro pealt 2 576 eurole. Mis küll nihu läks?

Võrdlusena võib välja tuua, et kogu sama sektori ettevõtete eksport Soome turule oli 1,695 miljardit eurot, millest AUTOESINDUS OÜ eksport moodustas alla 0,00 protsendi. Kui kõigi turgude sama sektori edukaimad ettevõtted on NT BUNKERING AS ja ERICSSON EESTI AS, siis Soome turul teevad selle valdkonna Eesti ettevõtete seas ilma veel ABB AS ja KONESKO AS, mille käive Soome turul oli eelmisel aastal vastavalt 79,22 miljonit ja 52,39 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..