Meedialeht
Vali raport X

MINDBRIDGE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

618 külastajat

12 jälgijat

MINDBRIDGE OÜ: Riigihangete lugu

MINDBRIDGE OÜ on läbi aja võitnud ühe riigihanke ja see võideti 9 aastat tagasi, aastal 2011, kui võideti hange "Teenushalduse ja ITIL-i protsesside juurutamise alane nõustamine – konsultandi hange". Vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 40 000 euro eest. Seda on umbes sama palju, kui maksab mõnes piirkonnas üks keskmine korter.

Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2012. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Hanke osakaal moodustas MINDBRIDGE OÜ käibest aga tervelt 15%! Seda on üsna palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes annaks kindlasti tunda.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – MINDBRIDGE OÜ on üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 1 korral.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes keskmiselt maksab riigikassasse makse 1,1% riigihankel osalemisest saadud müügikäibe suhtes. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..