Meedialeht
Vali raport X

ALEXELA OIL AS

Meedialeht ja uudisvoog

8 261 külastajat

178 jälgijat

ALEXELA OIL AS: Riigihangete lugu

ALEXELA OIL AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 12 korda aastas ja esimene neist võideti 13 aastat tagasi, aastal 2007. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 156 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 66 433 759 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2013, mil võideti kõige suuremas summas hange "autokütused", kogumaksumusega 8 000 000 eurot. Hanke võitmine võimaldas vist rahulikumalt võtta, sest olulist käibekasvu see ettevõttele ei andnud.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal ALEXELA OIL AS käibest 1/19. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on ALEXELA OIL AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 170 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab mõnel juhul riigikassasse makse rohkem või sama palju, kui on saadud müügikäivet riigihankel osalemisest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Tänase päeva seisuga on ettevõte kustutatud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..