Meedialeht
Vali raport X

Ernst & Young Baltic AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 150 külastajat

46 jälgijat

ERNST & YOUNG BALTIC AS: Riigihangete lugu

ERNST & YOUNG BALTIC AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 13,2 korda aastas ja esimene neist võideti 12 aastat tagasi, aastal 2008. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 159 korda.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2014, mil võideti kõige suuremas summas hange "Projektitaotluste ettevalmistamise teenuse tellimine", kogumaksumusega 1 000 000 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2014. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal ERNST & YOUNG BALTIC AS käibest aga tervelt 13%! Seda on üsna palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes annaks kindlasti tunda.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on ERNST & YOUNG BALTIC AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 168 korda.

Tegu on seejuures sellise partneriga riigile, kes ise maksab riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet riigihangetel osalemistest.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..