Meedialeht
Vali raport X

SANTA MONICA NETWORKS AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 509 külastajat

49 jälgijat

SANTA MONICA NETWORKS AS: Riigihangete lugu

SANTA MONICA NETWORKS AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 21,2 korda aastas ja esimene neist võideti 13 aastat tagasi, aastal 2007. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 276 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 33 603 085 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2019, mil võideti kõige suuremas summas hange "Võrguseadmed, võrguseadmete lisad (sh litsentsid), tootetugi", kogumaksumusega 4 000 000 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2019. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal SANTA MONICA NETWORKS AS käibest aga tervelt 29%! Seda on üsna palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes annaks kindlasti tunda.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on SANTA MONICA NETWORKS AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 292 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab mõnel juhul riigikassasse makse rohkem või sama palju, kui on saadud müügikäivet riigihankel osalemisest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..