Meedialeht
Vali raport X

LÄÄNE-HARJU VALD, PADISE KÜLA, PADISE KESKUS 1 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

38 külastajat

1 jälgija

LÄÄNE-HARJU VALD, PADISE KÜLA, PADISE KESKUS 1 KÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte,

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, LÄÄNE-HARJU VALD, PADISE KÜLA, PADISE KESKUS 1 KÜ peab selleni jõudmiseks veel 2 aastat aktiivselt tegutsema. Nende 2019 aasta käive (699.00 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. S. (08.11.1975) ja V. V. (19.08.1968). LÄÄNE-HARJU VALD, PADISE KÜLA, PADISE KESKUS 1 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, A. S. (s. 08.11.1975); kaunis keskeas 47 aastane, V. V. (s. 19.08.1968).. Enne LÄÄNE-HARJU VALD, PADISE KÜLA, PADISE KESKUS 1 KÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ANNE SULG FIE. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle LÄÄNE-HARJU VALD, PADISE KÜLA, PADISE KESKUS 1 KÜ juhitoolile tagasi maandunud. V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LÄÄNE-HARJU VALD, PADISE KÜLA, PADISE KESKUS 1 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle LÄÄNE-HARJU VALD, PADISE KÜLA, PADISE KESKUS 1 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

LÄÄNE-HARJU VALD, PADISE KÜLA, PADISE KESKUS 1 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 362 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 30.0 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..