Meedialeht
Vali raport X

PAJULA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

620 külastajat

10 jälgijat

PAJULA OÜ: Sünnilugu

Mustvee linna kandis toimetav ettevõte, PAJULA OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 2 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PAJULA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. P. (27.05.1959) ja R. P. (15.05.1960). 21 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, K. P. (s. 27.05.1959); parimas nooruses 35 aastane, R. P. (s. 15.05.1960).K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PAJULA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PAJULA OÜ eesotsas on juht tänase päevani. R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PAJULA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PAJULA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

PAJULA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes" turul 85 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 352.6 miljonit eurot, millest PAJULA OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..