Meedialeht
Vali raport X

OPELAAS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

656 külastajat

12 jälgijat

OPELAAS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, OPELAAS OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis OPELAAS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. O. (21.02.1964) ja T. H. (08.10.1967). OPELAAS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, A. O. (s. 21.02.1964); parimas nooruses 28 aastane, T. H. (s. 08.10.1967).A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OPELAAS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. OPELAAS OÜ eesotsas on juht tänase päevani. T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OPELAAS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. OPELAAS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

OPELAAS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite hooldus ja remont" turul 171 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 524.1 miljonit eurot, millest OPELAAS OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..