Meedialeht
Vali raport X

VIRU FOTOÄRI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

49 külastajat

2 jälgijat

VIRU FOTOÄRI OÜ: Sünnilugu

Rakvere linna kandis toimetav ettevõte, VIRU FOTOÄRI OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid seisis 2 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VIRU FOTOÄRI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti A. L. (16.03.1958) ja T. S. (05.05.1958). 21 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, A. L. (s. 16.03.1958); kaunis keskeas 37 aastane, T. S. (s. 05.05.1958).A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIRU FOTOÄRI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VIRU FOTOÄRI OÜ eesotsas on juht tänase päevani. T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIRU FOTOÄRI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VIRU FOTOÄRI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

VIRU FOTOÄRI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Fotograafia" turul 17 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 10.1 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..