Meedialeht
Vali raport X

KAMALERO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

303 külastajat

2 jälgijat

KAMALERO OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, KAMALERO OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KAMALERO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. N. (17.11.1946) ja L. N. (30.10.1947). KAMALERO OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 49 aastane, R. N. (s. 17.11.1946); kaunis keskeas 48 aastane, L. N. (s. 30.10.1947).R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KAMALERO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KAMALERO OÜ eesotsas on juht tänase päevani. L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KAMALERO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KAMALERO OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KAMALERO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Restoranid jm toitlustuskohad" turul 113 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 235.9 miljonit eurot, millest KAMALERO OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..