Meedialeht
Vali raport X

SINIKAAR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

246 külastajat

2 jälgijat

SINIKAAR OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SINIKAAR OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. F. (26.02.1964) ja V. K. (07.02.1957). SINIKAAR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, R. F. (s. 26.02.1964); kaunis keskeas 39 aastane, V. K. (s. 07.02.1957).R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SINIKAAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SINIKAAR OÜ juhitoolile tagasi maandunud. V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SINIKAAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SINIKAAR OÜ eesotsas ei toimeta.

SINIKAAR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine" turul 74 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 166.9 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..