Meedialeht
Vali raport X

ARTUR UMURŠADJANTSI ÕIGUSBÜROO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

97 külastajat

1 jälgija

ARTUR UMURŠADJANTSI ÕIGUSBÜROO OÜ: Sünnilugu

Kohtla-Järve linna kandis toimetav ettevõte, ARTUR UMURŠADJANTSI ÕIGUSBÜROO OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 5 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ARTUR UMURŠADJANTSI ÕIGUSBÜROO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma pani püsti A. U.. 18 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, A. U. (s. 22.08.1961). A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ARTUR UMURŠADJANTSI ÕIGUSBÜROO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ARTUR UMURŠADJANTSI ÕIGUSBÜROO OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

ARTUR UMURŠADJANTSI ÕIGUSBÜROO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus" turul 9 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 7.2 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..