Meedialeht
Vali raport X

GERMETTO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

194 külastajat

2 jälgijat

GERMETTO OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, GERMETTO OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis GERMETTO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti O. G. (29.12.1959) ja A. G. (04.06.1960). GERMETTO OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, O. G. (s. 29.12.1959); parimas nooruses 35 aastane, A. G. (s. 04.06.1960).O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne GERMETTO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. GERMETTO OÜ eesotsas on juht tänase päevani. A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne GERMETTO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam GERMETTO OÜ eesotsas ei toimeta.

GERMETTO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata metalltoodete tootmine" turul 42 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 138.5 miljonit eurot, millest GERMETTO OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..