Meedialeht
Vali raport X

ROKSAM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

166 külastajat

5 jälgijat

ROKSAM OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ROKSAM OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ROKSAM OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. M. (30.08.1964) ja V. M. (18.11.1942). ROKSAM OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, V. M. (s. 30.08.1964); küpses vanuses 53 aastane, V. M. (s. 18.11.1942).V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ROKSAM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ROKSAM OÜ eesotsas ei toimeta. V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ROKSAM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ROKSAM OÜ eesotsas ei toimeta.

ROKSAM OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muud eriehitustööd" turul 19 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 44.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..