Meedialeht
Vali raport X

HAANPAA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 160 külastajat

101 jälgijat

HAANPAA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, HAANPAA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HAANPAA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (25819906.00 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. V. H. ja U. T. (09.03.1956). HAANPAA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel , J. V. H.; kaunis keskeas 41 aastane, U. T. (s. 09.03.1956).J. V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HAANPAA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam HAANPAA OÜ eesotsas ei toimeta. U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HAANPAA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam HAANPAA OÜ eesotsas ei toimeta.

HAANPAA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite hooldus ja remont" turul 341 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 556.6 miljonit eurot, millest HAANPAA OÜ osa on tubli 5.9%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..