Meedialeht
Vali raport X

ACONTO AUDITI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

170 külastajat

2 jälgijat

ACONTO AUDITI OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, ACONTO AUDITI OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 5 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ACONTO AUDITI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. R. (19.04.1968) ja M. J. R.. 17 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, A. R. (s. 19.04.1968); , M. J. R..A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ACONTO AUDITI OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EHITUS JA MASINAD AS. Täna ta siiski enam ACONTO AUDITI OÜ eesotsas ei toimeta. M. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ACONTO AUDITI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ACONTO AUDITI OÜ eesotsas ei toimeta.

ACONTO AUDITI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Raamatupidamine, maksualane nõustamine" turul 354 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 124.3 miljonit eurot, millest ACONTO AUDITI OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..