Meedialeht
Vali raport X

MERCUR TRADE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

384 külastajat

37 jälgijat

MERCUR TRADE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MERCUR TRADE OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MERCUR TRADE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). MERCUR TRADE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, R. K. (s. 03.06.1966); kaunis keskeas 36 aastane, A. K. (s. 31.01.1962).R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MERCUR TRADE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam MERCUR TRADE OÜ eesotsas ei toimeta. A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne MERCUR TRADE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam MERCUR TRADE OÜ eesotsas ei toimeta.

MERCUR TRADE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Valdusfirmade tegevus" turul 23 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 276.1 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..