Meedialeht
Vali raport X

RAAMATUPIDAMISBÜROO IMPERA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

479 külastajat

17 jälgijat

RAAMATUPIDAMISBÜROO IMPERA OÜ: Sünnilugu

Viljandi linna kandis toimetav ettevõte, RAAMATUPIDAMISBÜROO IMPERA OÜ sündis 18 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid tiksus vaikselt 5 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RAAMATUPIDAMISBÜROO IMPERA OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (61068.00 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. V. (16.05.1969) ja H. H. (11.09.1964). 12 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, A. V. (s. 16.05.1969); kaunis keskeas 37 aastane, H. H. (s. 11.09.1964).A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAAMATUPIDAMISBÜROO IMPERA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle RAAMATUPIDAMISBÜROO IMPERA OÜ juhitoolile tagasi maandunud. H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAAMATUPIDAMISBÜROO IMPERA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on RAAMATUPIDAMISBÜROO IMPERA OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

RAAMATUPIDAMISBÜROO IMPERA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Raamatupidamine, maksualane nõustamine" turul 698 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 124.3 miljonit eurot, millest RAAMATUPIDAMISBÜROO IMPERA OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..