Meedialeht
Vali raport X

EURO KINNISVARAARENDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

4 778 külastajat

109 jälgijat

EURO KINNISVARAARENDUS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EURO KINNISVARAARENDUS OÜ sündis 18 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EURO KINNISVARAARENDUS OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma pani püsti H. M.. EURO KINNISVARAARENDUS OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, H. M. (s. 14.02.1977). H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EURO KINNISVARAARENDUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet CORPORATE OÜ. Täna ta siiski enam EURO KINNISVARAARENDUS OÜ eesotsas ei toimeta.

EURO KINNISVARAARENDUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge" turul 312 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 343.0 miljonit eurot, millest EURO KINNISVARAARENDUS OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..