Meedialeht
Vali raport X

DENILSEN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

44 külastajat

63 jälgijat

DENILSEN OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, DENILSEN OÜ sündis 18 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DENILSEN OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti A. V. (24.01.1968) ja J. E. P. (29.11.1974). DENILSEN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, A. V. (s. 24.01.1968); parimas nooruses 28 aastane, J. E. P. (s. 29.11.1974).A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne DENILSEN OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VEERENNI ÄRIKESKUS OÜ. Täna ta siiski enam DENILSEN OÜ eesotsas ei toimeta. J. E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne DENILSEN OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VEERENNI ÄRIKESKUS OÜ. Täna ta siiski enam DENILSEN OÜ eesotsas ei toimeta.

DENILSEN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" turul 596 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 254.9 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..