Meedialeht
Vali raport X

LAVGI MANAGEMENT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

258 külastajat

24 jälgijat

LAVGI MANAGEMENT OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, LAVGI MANAGEMENT OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LAVGI MANAGEMENT OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti I. G. V. (02.05.1973) ja M. H. (26.11.1971). LAVGI MANAGEMENT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, I. G. V. (s. 02.05.1973); parimas nooruses 32 aastane, M. H. (s. 26.11.1971).. Enne LAVGI MANAGEMENT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BBP KONSULTANT OÜ. LAVGI MANAGEMENT OÜ eesotsas on juht tänase päevani. M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne LAVGI MANAGEMENT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ARMATEC KAUBANDUS OÜ. Täna ta siiski enam LAVGI MANAGEMENT OÜ eesotsas ei toimeta.

LAVGI MANAGEMENT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" turul 756 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 254.9 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..