Meedialeht
Vali raport X

HEIREEL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

127 külastajat

23 jälgijat

HEIREEL OÜ: Sünnilugu

Jõgeva maakonnas toimetav ettevõte, HEIREEL OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid seisis 1 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HEIREEL OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. U. (29.01.1973) ja H. N. (02.07.1976). 14 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. U. (s. 29.01.1973); parimas nooruses 27 aastane, H. N. (s. 02.07.1976).R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne HEIREEL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet UMBUSI AGRO OÜ. HEIREEL OÜ eesotsas on juht tänase päevani. H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HEIREEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam HEIREEL OÜ eesotsas ei toimeta.

HEIREEL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Juuksuri- ja muu iluteenindus" turul 158 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 22.0 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..