Meedialeht
Vali raport X

TORMI TEAM RAAMATUPIDAMISTEENUSTE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

449 külastajat

19 jälgijat

TORMI TEAM RAAMATUPIDAMISTEENUSTE OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, TORMI TEAM RAAMATUPIDAMISTEENUSTE OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid tiksus vaikselt 2 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TORMI TEAM RAAMATUPIDAMISTEENUSTE OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma pani püsti M. B.. 13 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, M. B. (s. 08.06.1978). M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TORMI TEAM RAAMATUPIDAMISTEENUSTE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TORMI TEAM RAAMATUPIDAMISTEENUSTE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

TORMI TEAM RAAMATUPIDAMISTEENUSTE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 3463 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1643.6 miljonit eurot, millest TORMI TEAM RAAMATUPIDAMISTEENUSTE OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..