Meedialeht
Vali raport X

Osaühing CELESTIS

Meedialeht ja uudisvoog

667 külastajat

3 jälgijat

OSAÜHING CELESTIS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, Osaühing CELESTIS sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid tiksus vaikselt 2 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis Osaühing CELESTIS on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. R. (19.03.1966) ja A. S. (02.09.1963). 13 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, A. R. (s. 19.03.1966); kaunis keskeas 40 aastane, A. S. (s. 02.09.1963).A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne Osaühing CELESTIS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Osaühing CELESTIS eesotsas on juht tänase päevani. A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne Osaühing CELESTIS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam Osaühing CELESTIS eesotsas ei toimeta.

Osaühing CELESTIS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 3470 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1643.6 miljonit eurot, millest Osaühing CELESTIS osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..