Meedialeht
Vali raport X

ED & JEI GRUPP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

236 külastajat

8 jälgijat

ED & JEI GRUPP OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ED & JEI GRUPP OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid tiksus vaikselt 1 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ED & JEI GRUPP OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti E. L. (19.03.1967) ja J. V. (09.04.1973). 15 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, E. L. (s. 19.03.1967); parimas nooruses 30 aastane, J. V. (s. 09.04.1973).E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ED & JEI GRUPP OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ED & JEI GRUPP OÜ eesotsas ei toimeta. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ED & JEI GRUPP OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ED & JEI GRUPP OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ED & JEI GRUPP OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus" turul 206 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 55.6 miljonit eurot, millest ED & JEI GRUPP OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..