Meedialeht
Vali raport X

SANIKA TRADE COMPANY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

137 külastajat

11 jälgijat

SANIKA TRADE COMPANY OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SANIKA TRADE COMPANY OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid seisis 1 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SANIKA TRADE COMPANY OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti S. F. R. ja J. R. (09.12.1960). 15 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel , S. F. R.; kaunis keskeas 43 aastane, J. R. (s. 09.12.1960).S. F. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SANIKA TRADE COMPANY OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SANIKA TRADE COMPANY OÜ eesotsas ei toimeta. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SANIKA TRADE COMPANY OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SANIKA TRADE COMPANY OÜ eesotsas ei toimeta.

SANIKA TRADE COMPANY OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük" turul 45 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 42.1 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi

HOTCON OÜ

Kohtuistungid seisuga 27.10.2020
?

Kohtuistungid PUUDUVAD

s://scorestorybook.ee/wp-content/themes/starter-theme-master/img/ssb/utility-icons/loader.svg');">