Meedialeht
Vali raport X

REINULA JA STERN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

241 külastajat

0 jälgijat

REINULA JA STERN OÜ: Sünnilugu

Viljandi linna kandis toimetav ettevõte, REINULA JA STERN OÜ sündis 15 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis REINULA JA STERN OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (20274.00 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti L. R. (05.12.1966) ja J. R. (25.07.1964). REINULA JA STERN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, L. R. (s. 05.12.1966); kaunis keskeas 41 aastane, J. R. (s. 25.07.1964).L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REINULA JA STERN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle REINULA JA STERN OÜ juhitoolile tagasi maandunud. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REINULA JA STERN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle REINULA JA STERN OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

REINULA JA STERN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö" turul 62 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 14.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..