Meedialeht
Vali raport X

VAP VENTILATSIOON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 549 külastajat

17 jälgijat

VAP VENTILATSIOON OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, VAP VENTILATSIOON OÜ sündis 15 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VAP VENTILATSIOON OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. M. (10.01.1974) ja P. P. (26.12.1972). VAP VENTILATSIOON OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, V. M. (s. 10.01.1974); parimas nooruses 32 aastane, P. P. (s. 26.12.1972).V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VAP VENTILATSIOON OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VAP VENTILATSIOON OÜ eesotsas on juht tänase päevani. P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VAP VENTILATSIOON OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ABC KLIIMA OÜ. Täna ta siiski enam VAP VENTILATSIOON OÜ eesotsas ei toimeta.

VAP VENTILATSIOON OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus" turul 186 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 81.8 miljonit eurot, millest VAP VENTILATSIOON OÜ osa on kahanenud alla 1.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..