Meedialeht
Vali raport X

KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

395 külastajat

5 jälgijat

KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. S. (03.10.1967) ja A. M. (02.06.1969). KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, M. S. (s. 03.10.1967); kaunis keskeas 36 aastane, A. M. (s. 02.06.1969).. Enne KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KAUPMEHE VARAHALDUS OÜ. KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ eesotsas on juht tänase päevani. . Enne KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ANRI INVESTEERINGUTE OÜ. KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Raamatupidamine, maksualane nõustamine" turul 1227 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 124.6 miljonit eurot, millest KAUPMEHE RAAMATUPIDAJAD OÜ osa on kahanenud alla 0.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..