Meedialeht
Vali raport X

MOISER SERVICE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

131 külastajat

1 jälgija

MOISER SERVICE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MOISER SERVICE OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. M. (26.08.1977) ja J. S. (19.10.1978). MOISER SERVICE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, K. M. (s. 26.08.1977); parimas nooruses 27 aastane, J. S. (s. 19.10.1978).K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MOISER SERVICE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MOISER SERVICE OÜ eesotsas on juht tänase päevani. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MOISER SERVICE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MOISER SERVICE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

MOISER SERVICE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite hooldus ja remont" turul 864 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 523.9 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..