Meedialeht
Vali raport X

UNITED PARTNERS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

185 külastajat

12 jälgijat

UNITED PARTNERS OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, UNITED PARTNERS OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis UNITED PARTNERS OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). UNITED PARTNERS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, H. R. (s. 09.02.1979); küpses vanuses 60 aastane, P. S. (s. 22.09.1946).. Enne UNITED PARTNERS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam UNITED PARTNERS OÜ eesotsas ei toimeta. . Enne UNITED PARTNERS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam UNITED PARTNERS OÜ eesotsas ei toimeta.

UNITED PARTNERS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 4542 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1643.5 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..