Meedialeht
Vali raport X

MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

740 külastajat

121 jälgijat

MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. M. (30.05.1970), K. A. H. (19.06.1964) ja A. Z. (22.05.1976). MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, M. M. (s. 30.05.1970); kaunis keskeas 43 aastane, K. A. H. (s. 19.06.1964); parimas nooruses 31 aastane, A. Z. (s. 22.05.1976).M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ eesotsas on juht tänase päevani. K. A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud. . Enne MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BLRT REKATO OÜ. Täna ta siiski enam MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ eesotsas ei toimeta.

MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Laevade ja paatide remont ja hooldus" turul 83 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 62.0 miljonit eurot, millest MACGREGOR BLRT BALTIC OÜ osa on kahanenud alla 4.6%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..