Meedialeht
Vali raport X

T & R TEENUSED OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

935 külastajat

13 jälgijat

T & R TEENUSED OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, T & R TEENUSED OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal kuid seisis 2 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis T & R TEENUSED OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti T. K. (25.10.1983) ja R. B. (05.09.1983). 9 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 24 aastane, T. K. (s. 25.10.1983); toredas tudengieas 24 aastane, R. B. (s. 05.09.1983).T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne T & R TEENUSED OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KARL INFRA OÜ. Täna ta siiski enam T & R TEENUSED OÜ eesotsas ei toimeta. R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne T & R TEENUSED OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AGRILAND OÜ. Täna ta siiski enam T & R TEENUSED OÜ eesotsas ei toimeta.

T & R TEENUSED OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Valmissööda tootmine loomakasvatusele" turul 15 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 89.9 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..