Meedialeht
Vali raport X

IDLEWOOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

207 külastajat

0 jälgijat

IDLEWOOD OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, IDLEWOOD OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis IDLEWOOD OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti M. J. (25.02.1977) ja E. I. (05.04.1981). IDLEWOOD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, M. J. (s. 25.02.1977); parimas nooruses 27 aastane, E. I. (s. 05.04.1981).M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IDLEWOOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. IDLEWOOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani. E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IDLEWOOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. IDLEWOOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

IDLEWOOD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Programmeerimine" turul 398 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 581.4 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..