Meedialeht
Vali raport X

LINNA GOLF OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

810 külastajat

1 jälgija

LINNA GOLF OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, LINNA GOLF OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LINNA GOLF OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti K. T. (11.06.1981) ja M. K. (11.04.1979). LINNA GOLF OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, K. T. (s. 11.06.1981); parimas nooruses 29 aastane, M. K. (s. 11.04.1979).K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LINNA GOLF OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PIMEDATE ÖÖDE FILMIFESTIVAL MTÜ. Täna ta siiski enam LINNA GOLF OÜ eesotsas ei toimeta. . Enne LINNA GOLF OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AATOM OÜ. Täna ta siiski enam LINNA GOLF OÜ eesotsas ei toimeta.

LINNA GOLF OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Spordirajatiste käitus" turul 54 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 6.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..