Meedialeht
Vali raport X

GLIT-IT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

509 külastajat

110 jälgijat

GLIT-IT OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, GLIT-IT OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis GLIT-IT OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. S. (25.09.1972) ja K. S. (20.10.1980). GLIT-IT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, M. S. (s. 25.09.1972); parimas nooruses 27 aastane, K. S. (s. 20.10.1980).. Enne GLIT-IT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NAFTELF EESTI AS. GLIT-IT OÜ eesotsas on juht tänase päevani. K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne GLIT-IT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam GLIT-IT OÜ eesotsas ei toimeta.

GLIT-IT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Tekstiiltoodete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 81 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 9.4 miljonit eurot, millest GLIT-IT OÜ osa on kahanenud alla 0.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..