Meedialeht
Vali raport X

ÕIGUSBÜROO SCHMUUL & PARTNERID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

278 külastajat

5 jälgijat

ÕIGUSBÜROO SCHMUUL & PARTNERID OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ÕIGUSBÜROO SCHMUUL & PARTNERID OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ÕIGUSBÜROO SCHMUUL & PARTNERID OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (2500.00 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma pani püsti R. T.. ÕIGUSBÜROO SCHMUUL & PARTNERID OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, R. T. (s. 29.01.1981). R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÕIGUSBÜROO SCHMUUL & PARTNERID OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet FOXKOOLITUS OÜ. ÕIGUSBÜROO SCHMUUL & PARTNERID OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ÕIGUSBÜROO SCHMUUL & PARTNERID OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus" turul 123 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 7.2 miljonit eurot, millest ÕIGUSBÜROO SCHMUUL & PARTNERID OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..