Meedialeht
Vali raport X

BALTI VÕLGADE SISSENÕUDMISE KESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 389 külastajat

5 jälgijat

BALTI VÕLGADE SISSENÕUDMISE KESKUS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, BALTI VÕLGADE SISSENÕUDMISE KESKUS OÜ sündis 11 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis BALTI VÕLGADE SISSENÕUDMISE KESKUS OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma pani püsti K. K.. BALTI VÕLGADE SISSENÕUDMISE KESKUS OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, K. K. (s. 11.05.1981). K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BALTI VÕLGADE SISSENÕUDMISE KESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam BALTI VÕLGADE SISSENÕUDMISE KESKUS OÜ eesotsas ei toimeta.

BALTI VÕLGADE SISSENÕUDMISE KESKUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Inkassoteenus ja krediidiinfo" turul 27 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 5.5 miljonit eurot, millest BALTI VÕLGADE SISSENÕUDMISE KESKUS OÜ osa on kahanenud alla 2.7%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..