Meedialeht
Vali raport X

PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

437 külastajat

6 jälgijat

PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ sündis 11 aastat tagasi, veel masu ajal kuid seisis 4 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma pani püsti L. M.. 6 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, L. M. (s. 11.12.1980). L. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ABC EHITAJA OÜ. Ta on PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine" turul 495 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 594.5 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..