Meedialeht
Vali raport X

VESATAR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

160 külastajat

0 jälgijat

VESATAR OÜ: Sünnilugu

VESATAR OÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 21.10.2010, kuid äritegevust ei alustatudki.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VESATAR OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti T. H. K., T. H. K. (08.07.1967) ja V. I. P. (09.11.1964). VESATAR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel , T. H. K.; kaunis keskeas 43 aastane, T. H. K. (s. 08.07.1967); kaunis keskeas 45 aastane, V. I. P. (s. 09.11.1964).T. H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VESATAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VESATAR OÜ eesotsas on juht tänase päevani. T. H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VESATAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VESATAR OÜ eesotsas ei toimeta. V. I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VESATAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VESATAR OÜ eesotsas ei toimeta.

VESATAR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 5613 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1643.5 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..