Meedialeht
Vali raport X

TAPA VALD, TAPA LINN, PÕLLU TN 1 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

96 külastajat

0 jälgijat

TAPA VALD, TAPA LINN, PÕLLU TN 1 KÜ: Sünnilugu

Tapa linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TAPA VALD, TAPA LINN, PÕLLU TN 1 KÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. R. (22.09.1946) ja A. P. (14.04.1964). TAPA VALD, TAPA LINN, PÕLLU TN 1 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 50 aastane, A. R. (s. 22.09.1946); parimas nooruses 33 aastane, A. P. (s. 14.04.1964).A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TAPA VALD, TAPA LINN, PÕLLU TN 1 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle TAPA VALD, TAPA LINN, PÕLLU TN 1 KÜ juhitoolile tagasi maandunud. A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TAPA VALD, TAPA LINN, PÕLLU TN 1 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TAPA VALD, TAPA LINN, PÕLLU TN 1 KÜ eesotsas ei toimeta.

TAPA VALD, TAPA LINN, PÕLLU TN 1 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 51 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 30.0 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..