Meedialeht
Vali raport X

KEHTNA VALD, INGLISTE KÜLA, PARGI KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

207 külastajat

3 jälgijat

KEHTNA VALD, INGLISTE KÜLA, PARGI KÜ: Sünnilugu

Rapla maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KEHTNA VALD, INGLISTE KÜLA, PARGI KÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (5373.00 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. H. (02.11.1964) ja M. J. (04.06.1967). KEHTNA VALD, INGLISTE KÜLA, PARGI KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, E. H. (s. 02.11.1964); parimas nooruses 30 aastane, M. J. (s. 04.06.1967).E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KEHTNA VALD, INGLISTE KÜLA, PARGI KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KEHTNA VALD, INGLISTE KÜLA, PARGI KÜ eesotsas ei toimeta. M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KEHTNA VALD, INGLISTE KÜLA, PARGI KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KEHTNA VALD, INGLISTE KÜLA, PARGI KÜ eesotsas ei toimeta.

KEHTNA VALD, INGLISTE KÜLA, PARGI KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 58 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 30.0 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..