Meedialeht
Vali raport X

TARTU MAAKONNA KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

215 külastajat

1 jälgija

TARTU MAAKONNA KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TARTU MAAKONNA KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (16544.00 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. L. (18.06.1946) ja P. S. (01.10.1965). TARTU MAAKONNA KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 52 aastane, E. L. (s. 18.06.1946); parimas nooruses 33 aastane, P. S. (s. 01.10.1965).E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARTU MAAKONNA KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet B. G. FORSELIUSE SELTS MTÜ. Täna ta siiski enam TARTU MAAKONNA KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ eesotsas ei toimeta. P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARTU MAAKONNA KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TARTU MAAKONNA KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

TARTU MAAKONNA KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Haridust abistavad tegevused" turul 9 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 3.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haridus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..