Meedialeht
Vali raport X

KORODISSA-KOSKSILLA METSATUKAD MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

6 külastajat

60 jälgijat

KORODISSA-KOSKSILLA METSATUKAD MTÜ: Sünnilugu

Kuressaare linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KORODISSA-KOSKSILLA METSATUKAD MTÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti A. M. (05.06.1974) ja T. T. (14.07.1971). KORODISSA-KOSKSILLA METSATUKAD MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, A. M. (s. 05.06.1974); parimas nooruses 30 aastane, T. T. (s. 14.07.1971).A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne KORODISSA-KOSKSILLA METSATUKAD MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MINU KODUKANT SÕRVE MTÜ. KORODISSA-KOSKSILLA METSATUKAD MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne KORODISSA-KOSKSILLA METSATUKAD MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIVANORD OÜ. Täna ta siiski enam KORODISSA-KOSKSILLA METSATUKAD MTÜ eesotsas ei toimeta.

KORODISSA-KOSKSILLA METSATUKAD MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad" turul 135 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 130.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..