Meedialeht
Vali raport X

EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

212 külastajat

2 jälgijat

EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti I. K. (23.03.1940), P. K. (13.05.1949), Z. G. (11.06.1939) ja T. V. (13.02.1952). EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 61 aastane, I. K. (s. 23.03.1940); küpses vanuses 52 aastane, P. K. (s. 13.05.1949); küpses vanuses 62 aastane, Z. G. (s. 11.06.1939); kaunis keskeas 49 aastane, T. V. (s. 13.02.1952).I. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI HOMÖOPAATIA ÜHING MTÜ. EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. P. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet APIS-MED OÜ. EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. Z. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI HOMÖOPAATIA ÜHING MTÜ. EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

EESTI ARSTIDE-HOMÖOPAATIDE LIIT MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata tervishoiualad" turul 18 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 4.2 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..