Meedialeht
Vali raport X

ROHELINE NOOR MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

33 külastajat

1 jälgija

ROHELINE NOOR MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ROHELINE NOOR MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti R. K. (24.11.1985) ja D. P. (25.03.1989). ROHELINE NOOR MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, R. K. (s. 24.11.1985); toredas tudengieas 19 aastane, D. P. (s. 25.03.1989).R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ROHELINE NOOR MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ROHELINE NOOR MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. D. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ROHELINE NOOR MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ROHELINE NOOR MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ROHELINE NOOR MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu sporditegevus" turul 22 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.671 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..