Meedialeht
Vali raport X

LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

44 külastajat

0 jälgijat

LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. S. (27.01.1974), A. N. (21.05.1962) ja R. A. (20.06.1970). LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, K. S. (s. 27.01.1974); kaunis keskeas 47 aastane, A. N. (s. 21.05.1962); kaunis keskeas 39 aastane, R. A. (s. 20.06.1970).. Enne LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VAREMETE MTÜ. LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. . Enne LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet INTERVENTO OÜ. LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KUUSALU VALD, KUUSALU ALEVIK, LAANE TN 15 KÜ. Täna ta siiski enam LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ eesotsas ei toimeta.

LAHEMAA KAUGTÖÖ- JA KOOLITUSKESKUSED MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid" turul 31 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.4 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..