Meedialeht
Vali raport X

ETTEVÕTLUSKOOL NOOR EESTI MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

275 külastajat

2 jälgijat

ETTEVÕTLUSKOOL NOOR EESTI MTÜ: Sünnilugu

ETTEVÕTLUSKOOL NOOR EESTI MTÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 28.03.2011, kuid äritegevust ei alustatudki.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ETTEVÕTLUSKOOL NOOR EESTI MTÜ on selle vanuse juba ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti R. K. (24.11.1985) ja S. L. (01.10.1988). ETTEVÕTLUSKOOL NOOR EESTI MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, R. K. (s. 24.11.1985); toredas tudengieas 22 aastane, S. L. (s. 01.10.1988).R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne ETTEVÕTLUSKOOL NOOR EESTI MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ROHELINE NOOR MTÜ. ETTEVÕTLUSKOOL NOOR EESTI MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ETTEVÕTLUSKOOL NOOR EESTI MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KVALITEET KINNISVARA OÜ. ETTEVÕTLUSKOOL NOOR EESTI MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ETTEVÕTLUSKOOL NOOR EESTI MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" turul 1826 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 254.9 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..