Meedialeht
Vali raport X

KEREMA KULTUURIKODA MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

55 külastajat

6 jälgijat

KEREMA KULTUURIKODA MTÜ: Sünnilugu

Hiiu maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KEREMA KULTUURIKODA MTÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti T. P. (26.02.1961), T. T. (13.03.1959) ja K. Ü. (29.12.1974). KEREMA KULTUURIKODA MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 50 aastane, T. P. (s. 26.02.1961); küpses vanuses 52 aastane, T. T. (s. 13.03.1959); kaunis keskeas 36 aastane, K. Ü. (s. 29.12.1974).. Enne KEREMA KULTUURIKODA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EVENIS OÜ. KEREMA KULTUURIKODA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. . Enne KEREMA KULTUURIKODA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU NOAROOTSI PÜHA KATARIINA KOGUDUS MTÜ. KEREMA KULTUURIKODA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne KEREMA KULTUURIKODA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI JUDOLIIT MTÜ. Ta on KEREMA KULTUURIKODA MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

KEREMA KULTUURIKODA MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus" turul 267 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 4.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..